Регистрируйтесь и получайте дополнительные скидки, будьте в курсе лучших цен и акций!

Андорра - доступный зимний отдых в Европе

Що приготував для туристів відпочинок в Андоррі

Для самых искушенных туристов- любителей горнолыжного спорта припасла Андорра достопримечательности, достойные высшей оценки. Секрет такого ажиотажа мы готовы раскрыть. Отдых в Андорре - это большое количество высококачественных горнолыжных трасс, которые обслуживаются и оборудованы по высшему разряду. Недаром Андорру сравнивают с европейской Испанией.

ШОППІНГ В Андоррі

И это не единственный критерий, позволяющий сделать такое громкое заявление. Шоппинг в Андорре, несомненно, превосходит европейский. Представьте себе, на одного гражданина этого замечательного края можно насчитать по несколько магазинов и торговых точек. Вы хотите обзавестись самыми новым горнолыжным снаряжением для самых разнообразных зимних видов спорта по невероятно доступным ценам? Тогда шоппинг тур в Андорре именно для вас!

Чим славляться тури в Андорру?
Андорра Ла Велла - найвідоміший гірськолижний курорт, також є і столицею князівства Андорра. Небайдужих до чарівності Андорри туристів чекають Канільо, Енкамп, Ескальдес, регіони Грандваліра і Валлнорд- прекрасні місця для спорту і відпочинку.

Гостинна Андорра славиться своєю сонячною погодою, однак це зовсім не заважає гірськолижного спорту, адже часті снігопади з осені і до кінця весни вітають любителів зимового відпочинку.
З будь-якими грошовими операціями в Князівстві у вас не виникне жодних проблем, адже тут в ходу як євро, так і долари. Якщо ж ви хочете розплатитися кредитною карткою, то готелі та ресторани з задоволенням її приймуть.

Величезним плюсом для туристів є простота і легкість пересування міським транспортом. Автобуси курсують між містами і туристичними точками, дотримуючись чіткий розклад. Крім того. на автобусі можна дістатися до аеропорту сусідньої країни, так як власного аеропорту Андорра не має.

Для любителів незалежного пересування надається послуга здачі автомобіля в оренду, проте за умови стажу перебування за кермом більш 2 років і вікових рамок не менше 21 років.
Отправить сообщение