Регистрируйтесь и получайте дополнительные скидки, будьте в курсе лучших цен и акций!

Туры в Австрию из Киева и Одессы

Австрія - країна, яка припасла для кожного туриста саме те, що йому дорого, саме тому тури в Австрію багаті своєю різноманітністю. Вам близькі до душі архітектурні споруди, опера і музеї? Тоді, безумовно, свої двері для Вас відкриває Відень - столиця Австрії! А для любителів активного відпочинку, Австрія припасла Гірськолижні курорти. Каринтія чекає любителів природи. Гарячі мінеральні джерела і прозорі води озер зустрічають туристів!

ЩО приготували ДЛЯ ТУРИСТІВ ТУРИ В АВСТРІЇ

Справжні знавці мистецтва по-достоїнству оцінять місто Грац-центр культури Австрії. Якщо ж вас ваблять величні пейзажі і зачаровують озера - вас чекає Зальцбург батьківщина самого Моцарта.
Відпочинок в Австрії - це чудові курорти з найкращого ціновою політикою.

Гірськолижні курорти Австрії відносяться до професійного класичного напряму. І це не даремно, тут є високоякісна база, "апрески", чого деколи немає в інших країнах Європи і, безсумнівно, кращі Альпійські схили, що належать Австрії. Велика кількість льодовиків гарантує Вам професійний гірськолижний відпочинок, незалежно від погодних умов.

ЩО ЧЕКАЄ ВАС У ВІДНІ

Екскурсії у Відні - це найпопулярніші екскурсійні тури, з ними нарівні можна виділити Грац, Інсбрук, гірськолижні курорти Майрхофен, Серфаус і Цель-ам Зее. До слова, тури до Відня найкраще здійснювати пізньої осені та ранньою весною - в розпал гірськолижного сезону.

 В Австрії ви можете скористатися практично будь-якими кредитками - "Віза", "Амерікен експрес", "Мастеркард" для оплати покупок в магазинах і послуг в готелях.

 Для того, щоб скористатися в Австрії міським транспортом, необхідно придбати квиток на автобус або трамвай в автоматичних касах і касах, що спеціалізуються на продажу квитків Vorverkaufsscheine. Також це можна зробити і в тютюнових кіосках. Спеціальна пропозиція для туристів-квитки за пільговою ціною, що діють до 3 днів. Усі бажаючі скористатися послугою таксі можуть знайти цей транспорт на стоянці вокзалу та аеропорту, або викликати прямо з готелю або бару. В Австрії не прийнято "голосувати" на дорозі. Ціна поїздки буде залежати від лічильника, проте не буде зайвим заздалегідь обговорити це питання з таксистом.

Оренда авто
При наявності кредитної картки ви можете орендувати автомобіль. Головною умовою, однак, є наявність прав міжнародного зразка, отримані понад рік тому і вік водія старше 21 років.

За проїзд по автомагістралі в Австрії доведеться заплатити невелику суму. А швидкість на дорогах не рекомендується підвищувати більш ніж 100 км / год і 70 км / год в межах міста.
Отправить сообщение