Реєструйтеся і отримуйте додаткові знижки, будьте в курсі кращих цін і акцій!

Домінікана

Головний плюс відпустки в Домінікані - це чудові пляжі найвищої категорії в поєднанні з костюмованими урочистостями і карнавальною ходою. Відпочинок на Карибському морі - це білосніжний пісок, приголомшливі коралові рифи і чарівні хвилі.

ЧИМ МАНІТ ТУРИСТІВ ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА

Відпочинок в Домініканській республіці насамперед припаде до душі людям, які не шкодують грошей на відпочинок - адже воно того варто. Райська країна, де літо круглий рік, вабить красою незайманої природи, приголомшливим підводним світом і заспокійливим спокоєм. Можливість дозвільного відпочинку на пляжі, в поєднанні з дайвінгом і замилуванням природи- що може бути краще! Чисті і відокремлені пляжі, оточені кокосовими пальмами роблять путівки в Домінікану бажаною здобиччю для найдосвідченіших туристів.

Туристична Домінкана
Саме серце туристичної Домінікани - місто Санто-Домінго. Там розкинувся величний Алькасар-де-Колон і Капітанської палац, фортеця Ла-Форталеса. Вас чекає дивовижний маяк Колумба, який, однак, розташувався в несподіваному видаленні від моря. Для туристів, який завжди знаходяться в пошуку нових знань, Домінікана приготувала велику кількість музеїв, який розкриють секрети життя підводних мешканців, познайомлять з історією зброї і карбуванням монет, вразять красою домініканських дорогоцінних прикрас.

Замовивши тури в Домінікану з Одеси, ви менше ніж за пів-дня опинитеся в цьому "місті водоспадів" і світі екологічних парків. Парк Природні очі в Пунта-Кані вразить флорою і фауною тропічних лісів, національний парк Ель-Чоко підкорить дивовижною густотою тропічний лісів. Найбільший парк-заповідник Карибських островів Ель-Чоко чекає вас саме в Домінікані. Півострів Самана, шматочок незайманої природи, відкриває для туристів свої секрети - печери Сан-Габріель, Анхель, Арена і Лінеа. З оплатою послуг в Домініканській республіці у вас не повинно виникнути труднощів, так як багато готелів, обслуговування в яких, до речі, знаходиться на найвищому рівні, приймають до оплати долари. Обміняти гроші можна в будь-якому банку, а так само можна і скористатися кредиткою
Отправить сообщение