Реєструйтеся і отримуйте додаткові знижки, будьте в курсі кращих цін і акцій!

Греція

Поїздку до Греції оцінять лише справжні цінителі справжнього відпочинку з жаркими пляжними розвагами і насиченою екскурсійною програмою. Велика кількість славнозвісних споруд - історичної спадщини все Європи- вимагають від туриста повного занурення в особливу атмосферу цієї чарівної країни. Саме тому екскурсійні тури в Грецію незмінно привертають людей витончених, справжніх естетів і цінителів мистецтва.

КУРОРТИ ГРЕЦІЇ

Курорти Греції розкинулися на дивовижному Середземноморському узбережжі, знаменитому винними традиціями і спекотним сонцем. Для досвідчених мандрівників, яких вже складно здивувати річним м'яким сонцем, цікавою знахідкою стане відпочинок в Греції в зимовий період. Гостинний острів Родос взимку не втратить свого давнього чарівності, а природна краса Греції відкриється вам з нового боку. Приємним бонусом стане цінова політика готелів в цей період. Незрівнянний Крит чекає гостей з травня по жовтень. Комфортні пляжі, дивовижна природа і грандіозні пам'ятники архітектури не залишать нікого байдужими.

Детальніше про курорти Греції.
Острів Санторіні б'є всі рекорди за кількістю легенд і переказів, і таємниць, огортають його. Якщо вам не терпиться дізнатися, чи є він тією самою втраченої Атлантидою, то гарячі тури в Грецію дозволять вам розкрити всі його секрети в самий найближчий час.
Дуже зручним варіантом для сімейного відпочинку є тури в Грецію з Одеси, адже переліт займає зовсім небагато часу.
Незважаючи на те, що банки в Греції працюють лише до обіду, туристи мають можливість скористатися послугами банкоматів. Також практично в будь-якому готелі, ресторані і магазині в ходу кредитні картки.
Користуватися міським транспортом в Греції і на островах не тільки не завдасть вам клопоту, але і принесе задоволення, адже всі автобуси обладнані за європейським зразком. У жаркий сезон туристи і жителі грецьких островів користуються послугами поромів. Бажають прокотитися з комфортом в таксі будуть приємно здивовані низькими цінами і великою кількістю даного виду транспорту.
Отправить сообщение