Реєструйтеся і отримуйте додаткові знижки, будьте в курсі кращих цін і акцій!

Індія

Загадкова і мудра Індія - це відмінний відпочинок на пляжах Гоа і Керали, колоритний Делі і ширяють Гімалаї, скарби Золотого Трикутника і стародавні таємниці аюрведи, рейв-дискотеки і йога-тури.
Загадкова Індія вабить своєю величчю і унікальністю. Монументальні храмові будівлі, мальовничі Гімалайські гори, самобутні природні заповідники і дивовижні міста-це тільки верхівка айсберга задоволення і естетичної насолоди, який для вас відкриють тури в Індію.

ЩО ВІДКРИВАЄ ДЛЯ ТУРИСТІВ ВІДПОЧИНОК НА ГОА

Унікальна можливість об'єднати пляжний відпочинок і знайомство з Азією відкриває для вас відпочинок на ГОА. Незважаючи на те, що ГОА по площі найменший штат в Індії, він поєднує в собі всі побажання і надії навіть самого вибагливого туриста. Самі комфортабельні готелі дозволять вам насолодитися відпочинком під жарким сонцем Азії, не відволікаючись на проблеми. Тих мандрівників, які хочуть себе відчути справжніми дослідниками, зацікавить тур на ГОА, що включає в себе подорож по "Золотому трикутнику", який охоплює найзнаменитіші і цікаві міста Індії.

ТУРИ ДО ІНДІЇ

Приготувала Індія тур і для любителів шопінгу. Мальовничі індійські лавочки і базарчики таять в собі найцікавіші і ексклюзивні штучки за дуже доступними цінами. І, як на будь-якому базарі, ви можете поторгуватися за вподобану річ з продавцем. Складно передати ту гаму почуттів, емоцій, древніх традицій і неповторного розмаїття, яке несе в собі ця дивовижна країна. У вас є унікальна можливість побачити все своїми очима і відчути все своєю душею. Зробивши тури в Індію з Одеси, ви станете справжнім знавцем всіх тонкощів цього таємничого місця і з упевненістю будете радити відвідати його всім вашим друзям і знайомим.

Про обмін грошей слід подбати заздалегідь, так як в Індії це можна зробити лише в крупних банках, а ось на кредитну картку тут розраховувати не доводиться. Пересуватися між містами цієї країни можна як по повітрю, так і наземним транспортом. Для туристів, охочих скористатися послугами залізниці, виділений спеціальний пункт з продажу залізничних квитків. Любителям подорожувати з комфортом рекомендується скористатися послугою таксі. Однак, слід сідати лише в машину стандартного жовтого кольору і не забувати домовлятися про вартість поїздки до відправки.
Отправить сообщение