Реєструйтеся і отримуйте додаткові знижки, будьте в курсі кращих цін і акцій!

Туры и курорты Кубы

Острів свободи Куба улюблена туристами за розкішну природу, відмінні пляжі і масу колоніальних і революційних пам'яток. Білокам'яна красуня-Гавана, курортні Варадеро і Ольгин, ром, сигари і Фідель - все про Кубу.

По всьому світу величезну кількість мандрівників штурмують Острів Свободи - Кубу. Чи не зупиняє багатьох навіть порівняно серйозні ціни на Кубі. Якщо Ви цінуєте ексклюзивність, екзотичний відпочинок, гідні пляжі і прекрасні пейзажі - відпочинок на Кубі саме для Вас! Путівки на Кубу популярні серед всіх вікових категорій, адже жага нового і незвіданого вабить завжди. Відомий Че Гевара, так гучний кілька десятків років тому до цих пір впливає на жителів і гостей Куби: Ви неодмінно потрапите під романтичний ореол його ідеалістичних ідей.

Чим знамениті курорти Куби

Курорти Куби знамениті майже ідеальним рівнем обслуговування і комфорту. А скільки різнопланових задоволень від відпочинку Ви можете тут отримати: підводне занурення, катання у відкритому океані, екстремальні види спорту, водні розваги, найчистіші пляжі, маса визначних пам'яток.

Що приготували для Вас гарячі тури на Кубу

Гарячі тури Куба приготувала також і для любителів знаменитого кубинського напітка- рому і кубинських сигар. А скільки несподіванок припасли для Вас кубинські острова. На острові Кайо-Ларго ви будете милуватися найдавнішим деревом Ла Яна, відвідайте дискотеку в справжній печері на острові Кайо-Коко, а на Кайо-Гільєрмо опинитеся в оточенні фламінго.

Щоб звикнути до кліматичних умов на Кубі, потрібен певний час. Підвищена вологість і гаряче повітря трохи скрашуються легким бризом.

Що примітно: на Кубі користуються відразу двома видами грошових одиниць: місцевої туристичної. Міняти валюту необхідно саме на туристичні песо. Американські долари до оплати тут не приймають ні в якому разі, більш того-це заборонено законом. Тому є сенс в якості валюти брати з собою на Кубу євро. Взагалі, до всього американського тут ставляться з крайньою ворожістю, так що слід заховати свої американські кредитки, якщо такі є.

Пересування по Кубе- досить скрутний процес. Міський транспорт шокує більшість забезпечених туристів, саме тому на Острові Свободи курсують спеціалізовані туристичні автомобілі.


ЗАПИТ НА ПОДБОР ТУРУ

Набридло шукати? Тоді просто надішліть нам запит і ми запропонуємо кращі варіанти саме для Вас.

Зробити запит
Отправить сообщение