Отели и туры в Шри Ланка

Шрі-Ланка багата першокласними пляжами, сучасними готелями і масою древніх пам'яток. Розваги - суцільно тихі-мирні: пікніки, риболовля і дайвінг. Столиця Коломбо, водоспади і національні парки - все про Шрі-Ланці: тури, відгуки, погода, ціни.
Актуальні тури в Шрі Ланка з Одеси і Києва

Прекрасна Шрі-Ланка відокремлена від усього світу невидимою завісою, за якою залишається вся повсякденність і напруженість навколишнього світу. Натомість пропонує Шрі-Ланка відпочинок, наповнений спокоєм, замилуванням красою навколишніх краєвидів, тихим шепотом теплих хвиль прибою і шелестом кокосових пальм. Час тут ніби остановілось- настільки умиротворена атмосфера панує на цьому острові. Такий відпочинок припаде до душі любителям єднання з природою: відпочинок під відкритим небом, ловля риби, занурення з аквалангом і, звичайно ж, відпочинок на пляжі.

Чим багаті КУРОРТИ ШРІ-ЛАНКИ

Курорти Шрі-Ланки багаті на стародавні історичні пам'ятки: безліч пам'ятників архітектури, давні міста, старовинні монастирі, королівські палаци і сади. Підготувала Шрі-Ланка тури і для туристів, які не люблять сидіти на місці. Ви насолодитеся сходженням на гору Шрі-Пада (Адамов Пік), яка є священною для багатьох релігій, відвідайте комплекс печерних храмів Дамбулла і на власні очі побачите рівнини і лагуни Національного заповідника Кумана. У парку Ялла Вам зустрінуться буйволи, плямисті олені, слони, мавпи, дикі кішки і безліч екзотичних рослин. Любителі чайних церемоній на цьому острові, колись називався Цейлон, зможуть покуштувати сорти самого ароматного і смачного чаю.

ЗАМОВИТИ ГОРЯЧИЙ ТУР в Шрі Ланку

Гарячі тури в Шрі-Ланку зацікавлять любителів тропічного клімату, однак варто пам'ятати про сезон дощів, який триває з кінця весни і до середини осені. Напрямок Одеса-Шрі Ланка, незважаючи на довгий переліт, залишається популярним і бажаним. Однак, до вибору готелів слід підходити обережно і уважно, так як іноді зовнішніх вигляд їх може ввести в оману. Будова, що здалося на перший погляд хатиною місцевих жителів, може виявитися комфортним житлом.

ОСОБЛИВОСТІ ВІДПОЧИНКУ У Шрі-Ланці: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ
На Шрі-Ланці гроші найкраще обмінювати відразу по прильоту в касах аеропорту. У великих готелях і торгових центрах можна розрахуватися за допомогою кредитки. Міський транспорт представлений автобусами, а для пересування на більш тривалі відстані рекомендується скористатися послугами залізниці.
Отправить сообщение