Реєструйтеся і отримуйте додаткові знижки, будьте в курсі кращих цін і акцій!

Туры в Тунис из Одессы и Киева

Туніс - це белопісчані пляжі, руїни великого Карфагена і цілюща таласотерапія. Не можна сказати, що Туніс прямо-таки вистачає зірки з туристичного небосхилу, але свою щорічну «порцію» туристів він отримує стабільно.
Ви хочете отримати європейський відпочинок, але за набагато більш прийнятною ціною? Хотіли б Ви відчути на собі комплекс спа-процедур із застосуванням морської води, лікувальних грязей і водоростей? А на додачу до всього ще й побувати у справжній пустелі, яка зміняться прекрасними оазисами, побродити по оливковою плантаціях, насолодитися гірськими пейзажами і прогулятися по березі солоного озера. Тоді відпочинок в Тунісі створено саме для Вас! І навіть з урахуванням всіх перерахованих принад, ціни тут просто вражають своєю доступністю. Єдиний мінус-це не завжди комфортні готелі, так що при виборі місця проживання слід бути дуже уважним.

ЩО ПРОПОНУЮТЬ ТУРИСТАМ КУРОРТИ ТУНІСУ

Курорти Тунісу пропонують туристам незабутню пригоду в грандіозної Сахарі, відвідування справжнісінького Колізею в місті Ель-Джем і підземні будинки древнього племені троглодитів. Відрізок траси Париж-Дакар приведе вас до місця зйомок «Зоряних війн». Тури в Туніс включають екскурсію на острів Джерба, на якому розташований етнографічний музей і синагога Ель Гриба. А по головної визначної пам'ятки острова Римської дорозі можна повернутися на материк.

Путівки в Туніс варто замовити хоча б навіть через самого кращого в країні санаторію, що спеціалізується на лікуванні мінеральною водою - «Срібного джерела» Айн-Драхам. Погодні умови в Тунісі досить м'які і щадні. При високих температурах і сухому повітрі, навіть найспекотніший день чи не здається виснажливим. Саме тому гарячі тури в Туніс ніколи не розчарують вас особливостями сезонного клімату.

Розрахуватися за покупки та послуги в Тунісі можна місцевими динарами, але в багатьох магазинах і готелях у вас візьмуть і валюту. Банківські термінали видадуть вам лише динари. Зняти з картки гроші в іншій валюті просто неможливо.

Пересуватися по Тунісу рекомендується за допомогою послуг залізниці. Потяги відрізняються високою комфортністю і поліпшеними умовами. Невеликі відстані Ви можете подолати за допомогою автобусів і таксі. Однак, вартість поїздки в таксі слід домовлятися ще до того, як ви сядете в машину.

Отправить сообщение